Випадкові нотатки

Головна | Нотатки | Статті | Форум | Про сайт


Дата: 01.01.2011      Автор: Льоня

Тема: Як підняти рівень соціальної активності українців?

Обговорення:

01.01.2011       Льоня
... адже не секрет, що "Помаранчева революція" зійшла на пси не тільки через недолугість влади (Ющенка, Юлі і т.д.), але й через абсолютну пасивність українців (типу, за них хтось має будувати державу). Тобто, проблема стану нашої держави та нації лежить в самих нас, українцях. А тому виникає логічне запитання - як розбурхати ту пасивну українську масу, як зробити так, щоб українці стали соціально активнішими і, таким чином, більше впливали на ситуацію в державі, ніж це є зараз.

01.01.2011       Вася
Після помаранчевої революції я був не проти посісти якийсь скромний владний пост (хоч і не люблю демократії). На що отримав відповідь знайомих, більше наближених до табору переможців: і навіщо тобі то крісло голови району, один мінінгіт, маленька зарплата і т.п. Ну я і обломався...

02.01.2011       мій варінат -
почати розстрілювати

02.01.2011       Льоня
якийсь твій варінат дуже жорстокий, чогось більш людяного нема? :)

02.01.2011       жорстокий
хм... я сумніваюсь чи навіть він допоможе

06.01.2011       Вася
Соціальна активність і так помалу зростає. Це природній процес. Люди, які працювали на державних заводах, фабриках, в установах, чекали на чудо від влади (начальника). Зараз - кожен сам по собі, і, після тривалого процесу роз'єднання, люди помалу об'єднуються - в ОСББ, ГО, клуби за інтересами тощо. Ви подивіться в неті - скільки є форумів фотографів, любителів лиж, старовини, техніки і т.п. Процес пішов.

06.01.2011       Льоня
так, я згідний, що процес пішов. Але як зробити так, щоб його трішки стимульнути, тому що вважаю, що таку справу не треба пускати на самотік, адже соціальна активність - запорука демократії та свободи, а також благополуччя суспільства.

06.01.2011       Вася
Тут як у будь-якій педагогіці. Треба, щоб люди, які проявляють громадську активність бачили хоча б мінімальні позитивні результати своїх зусиль. І щоб ті пасивні, які за ними спостерігають, теж це бачили. Дуже кльово написано тут: http://blogs.pravda.com.ua/authors/montyan/4d24b712cbd40/

07.01.2011       Льоня
а хто повинен зробити так, щоб люди бачили позитивні результати? тут знову виникає посилання на абстрактні поняття типу "влада", "вони", "хтось там вгорі"... та нема там нікого вгорі (я не маю на увазі в релігійному плані, а в суспільному)... поки люди не зрозуміють, що ніхто не зобов'язаний їх ні в чому заохочувати, що ніхто не зобов'язаний вирішувати за них їхні проблеми, що "там нагорі" - такі ж "вуйки і цьотки", як і вони, тільки шустріші, нагліші, впевненіші в собі, жадібніші та з меншим рівнем докорів совісті, що нема "там на горі" ніяких "героїв", "батьків нації", нема нікого, хто думав би за них і про них, доти не буде соціальної активності. Отже, можна виокремити перший висновок - потрібно зруйнувати міф про те, що "хтось там на горі" буде за людей робити їхню ж роботу по побудові їхнього ж приватного та суспільного щастя. До речі, однією з небагатьох причин масового голосування за "Свободу" було якраз традиційне бажання наших славних галичан віддати вирішення своїх проблем в чужі руки. "Свобода" саме це і обіцяла у своїх передвиборчих гаслах - "хто захистить вас як не ми", "хто вам побудує державу як не ми" і т.д.

10.01.2011       Vasa
Поки що соціальна активність приносить людям більше мінінгіту ніж досягнень. Приклад- арешти керівників антиподаткового майдану.

11.01.2011       Льоня
зато януковичу і компанії їхня соціальна активність принесла президентство :) треба брати з нього приклад :)

12.01.2011       vasa
ялинкович і компанія не можуть зрозуміти, що пресуючи соціальну активність, вони знижують конкурентоздатність держави в цілому, вона стає неефективною, fail state...

13.03.2012       Макс
Соціальна активність повинна бути направлена в напрямок розвитку і побудови суспільства, а не бути протеже чи лобі окремих політичних діячів. Тільки коли ми самі захочемо побудувати наддержаву, вона дійсно такою стане, і не важливо хто при владі!!!

09.04.2012       Олег
щоб направляти щось кудись, в якомусь напрямку, воно повинно бути, існувати... соціальна активність українців дуже малопомітна та спрямована на вирішення особистих проблем. От якраз питання стояло, як підняти цю соціальну активність з нульового рівня, щоб потім можна було її кудись направити )


Ваше ім'я:

Ваш коментар:

Увага!!! Якщо Ви хочете, щоб Ваш коментар був доданий, обов'язково поставте галочку біля кнопочки "Додати".

Вхід...

Актуальні теми

Остання тема на форумі:

Останні коментарі...

19.03.2015       ...
  ›› 

01.11.2013       ...
  ›› 

28.09.2013       jazzoleg
перекладаю сам :)  ›› 

26.09.2013       dns
сам перекладав чи маєш якийсь переклад?  ›› 

22.03.2013       Льоня
та не всьо так погано - Кролик повстане і нас врятує )   ›› 


Лінкоманія