Випадкові нотатки

Головна | Нотатки | Статті | Форум | Про сайт

09.03.2009. Степан Сокирко.
Цього тижня на пінчуковському каналі СТБ відбулася широко розрекламована (на інших пінчуковських каналах) прем’єра фільму “2004” журналіста, а за сумісництвом заступника голови СДПУ (о) Олексія Мустафіна. Зважаючи, що події чотирирічної з гаком давнини зачепили за живе дуже багатьох людей, рейтинг каналу у час показу серій цього фільму відчутно зростав (http://www.telekritika.ua/media-continent/kritika/column/2009-03-07/44252).
Марно переказувати сюжет фільму. Його основна ідея зводиться до того, що всі – неправі, а Кучма - в шоколаді. І навіть кров людей, яких били молотками по голові під ЦВК, цьому не заважає. Складається таке враження, що цього всього не було – отруєння Ющенка (як би там не було, до 5 вересня 2004 був здоровий батько п’яти дітей, а потім – скручений хворобою дідуган), ні побиття людей бандитами в Кіровограді, Мукачево та інших містах, темників, відкріпників, «трьох сортів» України, програми «Проте». А були лише гроші американських фондів, чесні вибори, на яких вибрали Януковича президентом, та Кучма, який «не допустив кровопролиття».
Зважаючи на ту всю нісенітницю, яка відбувалася в Україні протягом чотирьох років після виборів, у фільмі все ж немає нічого дивного. Чим цей фільм гірший за нещодавній ювілей Кучми по телевізору? Бандити ж не сіли у тюрми. Навіть ті, які били людей молотками по голові під ЦВК.
Фото з інтернету.

Вхід...

Актуальні теми

Остання тема на форумі:

Останні коментарі...

19.03.2015       ...
  ›› 

01.11.2013       ...
  ›› 

28.09.2013       jazzoleg
перекладаю сам :)  ›› 

26.09.2013       dns
сам перекладав чи маєш якийсь переклад?  ›› 

22.03.2013       Льоня
та не всьо так погано - Кролик повстане і нас врятує )   ›› 


Лінкоманія